HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Becerilerimiz

Aşağıdaki değerlerimizden kalite standartlarımıza göz atabilirsiniz.

  • Yenilikçi 100%

  • Kalite 100%

  • Güvenilirlik 100%

  • Zamandalık 80%

  • Takım Ruhu 100%

Biz Kimiz?

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenli bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamandalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun optimal fiyatlarla ve mümkün oldukça çok istihdam oluşturarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takm ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi her geçen gün yeniliyor ve marka değerlerimize yeni marka katıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü Gürbüz Abrasiv markası adı altında sunuyor ve sunmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Kısa sürede mermer sektöründe öncü firmalardan olup daima kalite anlayışıyla sektörün geneline hitap etmek. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun hizmeti sunmak ve yaygınlaşacak olan kuruluşlarımızla hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkili şekilde ulaştıran etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olan şubelerimizle dünya standartlarında faaliyet gösteren müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kuruluş olmaktır.

Her daim yenilikçi, ilkeci, akılcı, sorumlu, kaliteli hizmet anlayışımızla sektörün en iyisi olup Türkiye'de bu sektöre yeni yön vermek. Yenilikçi yaklaşımlarıyla Gürbüz Abrasiv'i bir Dünya Markası yapmaktır.

Abonelik

Bize abone olarak yeniliklerden E-Posta ile anında haberdar olabilirsiniz!

Etkileşimde Kalın

Bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Birlikte bir adım öteye.